Agencja reklamowa JM Group (właściciel portalu czapkireklamowe.pl) istnieje na rynku reklamy od roku 2005, od tego czasu tworzymy rozwiązania wspierające promocję i ekspansję naszych Klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego oferujemy produkty "skrojone na miarę".

 

W obrębie nakryć głowy współpracujemy z Grupą Headwear, istniejącą w przemyśle wytwórczym nakryć głowy od 1974 roku, która posiada sieć dystrybucji na wszystkich kontynentach. To dzięki globalnemu działaniu i doświadczeniu z innych rynków jesteśmy bezkonkurencyjni zarówno w produkcji, jak i dekoracji czapek. Jeśli coś jest technicznie wykonalne - bądź pewny , że my to dla Ciebie zrobimy.

 

Dzięki współpracy z nami otrzymujesz dostęp do najlepszej jakości produktów w niewiarygodnie niskich cenach.

 

Oferujemy cztery kompleksowe programy obsługi klienta, dlatego też każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W ofercie ponad 300 modeli czapek!!!

 

Nasze programy obsługi klienta:

 

Oferta lokalna

Czapki z katalogu dostępne od ręki, metody zdobień: Haft płaski, Haft 3d, nadruk, naszywka żakardowa. Jest też oczywiście możliwość zakupu czystych czapek. Brak minimalnego zamówienia. Czas realizacji zamówienia do 10 dni ze zdobieniem, do 48 godzin bez zdobienia. Wycena zdobienia indywidualnie na podstawie dostarczonego logotypu.

 

Oferta Fasttrack

Super szybka produkcja chińska. Realizacja: 3-4 tygodnie od akceptacji wzoru.  Zamówienie minimum 288 sztuk, tylko z haftem. Unikalny program dzięki któremu możemy haftować praktycznie na całej czapce. Pozwala znacznie obniżyć ceny czapek, dzięki czemu oszczędzasz!!! Klient ma możliwość wyboru czapek z naszego katalogu w dostępnych wariantach kolorystycznych. Bardzo opłacalna opcja przy kilku miejscach zdobień.

 

Oferta Express

180 modeli czapek do wyboru w wybranym przez klienta kolorze (dowolna kolorystyka), Minimalne zamówienie 144 sztuki, czas dostawy 4-5 tygodni od akceptacji wzoru, szeroki wachlarz możliwości zdobienia (Haft, nadruk, tłoczona sprzączka, itp.)

 

Oferta indent

Czapki szyte na specjalne zamówienie klienta, minimalne zamówienie już od 144 sztuk!!! (tak tylko 144 sztuki - a czapkę uszyjemy specjalnie dla Ciebie). Czas realizacji zamówienia: droga morska do 12 tygodni, lotnicza - do 7 tygodni. Zdobienia: Haft 2d,3d,nadruk, naszywki żakardowe, aplikacje PVC, sonic weld, odblaskowe elementy, tłoczona sprzączka, tłoczony daszek itd.. Jeżeli technicznie można coś zrobić na czapce, jest to program dzięki któremu możemy to zrobić. Ogromne możliwości - najniższe ceny!!!